Hizmetlerimiz /

Eva Designed Web Technology

SUNULAN HİZMETLER

Eva Designed müşteri memnuniyetine %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteri adaylarından gereksede yaptığımız toplantılardan bu tespitin doğruluğunu biliyoruz.

Eva Designed; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir. Web tasarım projenizin her sayfası için sizden onay alıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için 3 değişik ana sayfa tasarımı yapıyoruz. Yapılan 3 değişik ana sayfa çalışmalarından istediğiniz çalışma üzerinde istediğiniz kadar değişiklik yapıyoruz. Bu kadar çalışma sonrasında onay vermediğiniz taktirde web tasarımı projeniz için aldığımız tüm ücreti iade faturanıza istinaden hiçbir kesinti yapmadan aynı gün iade ediyoruz.Yeni müşterilerimizin %95 yapılan ilk çalışmayı onaylamıştır. Tasarım departmanımızın mesleki bilgisinin yanında sektörel bilgiyede son derece hakim olması her çalışmayı belirlenen hedefine ulaştırmıştır. Aynı kriterlere sahip müşteri ilişkileri departmanımız sizlerin isteklerini projenize birebir yansıtacaktır. ata Designed müşteri tavsiye ile çalışan bir kurumdur. Dolayısı ile müşteri memnuniyetinden daha önemli bir prensibimizin olması düşünülemez. Web tasarımı sözleşmesine http://www.evadesigned.com linkinden ulaşabilirsiniz. Konuşulan her modül sözleşmeye yazılır. Tüm detayları eklenir. Her konuşulan yazılı dokümantasyon haline getirilir.

WEB TASARIM

Web Tasarım hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Detaylı Bilgi

LOGO TASARIM

Kurumsal logo çalışmalarımızı bu bölümden inceleyebilirsiniz

Detaylı Bilgi

GOOGLE REKLAMLARI

Google Reklamları,SEO Optimizasyonu ve Daha Fazlası

Detaylı Bilgi

GOOGLE HARİTA KAYIT

Haritalar Servisine Kayıt Olun,Kolay Bulunun.

Detaylı Bilgi

PROFESYONEL WEB TASARIMI

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz.Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir.

LOGO TASARIMI

Görsel tasarım iletişiminin en etkili yollarından biridir. Bu nedenle logo firmaların akılda kalmasının en önemli yöntemi ve firmaların hizmet veya etkinliklerinin isminin bilinirliğini arttırmak için kullandıkları özgün simgedir.Logo tasarımları hatırlanması zor olmayan, sade kolay anlaşılan ve mümkün olduğu kadar az renkten oluşmalıdır. Her çeşit baskılı evrakta, bunlar dışında dijital ortamlarda aynı şekilde birbirinden farkı olmadan kullanılabilecek yapıda olmalıdır. Tamamen özgün bir çalışma olmalı, başka firmaları ya da ürünleri çağrıştırmamalıdır.Logo tasarımları ilgili kurumun ya da ürünün aynası gibidir, fontun çeşitinden kullanılan renklere kadar çok iyi bir çalışma gerektirir. Öncelikle logoyu tasarlayan kişinin firmayı tanıması esastır. Kurumu yansıtan hassas noktaları bilmesi gerekir.

Logo Tasarım, Web Sitesi Tasarım, Banner Tasarım, Google Reklamları, Google Harita Kayıt Hizmetleri.