Web Tasarım Hizmetleri /

Eva Designed Web Technology

WEB TASARIM

Eva Designed müşteri memnuniyetine %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteri adaylarından gereksede yaptığımız toplantılardan bu tespitin doğruluğunu biliyoruz.

Eva Designed; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir. Web tasarım projenizin her sayfası için sizden onay alıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için 3 değişik ana sayfa tasarımı yapıyoruz. Yapılan 3 değişik ana sayfa çalışmalarından istediğiniz çalışma üzerinde istediğiniz kadar değişiklik yapıyoruz. Bu kadar çalışma sonrasında onay vermediğiniz taktirde web tasarımı projeniz için aldığımız tüm ücreti iade faturanıza istinaden hiçbir kesinti yapmadan aynı gün iade ediyoruz.Yeni müşterilerimizin %95 yapılan ilk çalışmayı onaylamıştır. Tasarım departmanımızın mesleki bilgisinin yanında sektörel bilgiyede son derece hakim olması her çalışmayı belirlenen hedefine ulaştırmıştır. Aynı kriterlere sahip müşteri ilişkileri departmanımız sizlerin isteklerini projenize birebir yansıtacaktır. ata Designed müşteri tavsiye ile çalışan bir kurumdur. Dolayısı ile müşteri memnuniyetinden daha önemli bir prensibimizin olması düşünülemez. Web tasarımı sözleşmesine http://www.evadesigned.com linkinden ulaşabilirsiniz. Konuşulan her modül sözleşmeye yazılır. Tüm detayları eklenir. Her konuşulan yazılı dokümantasyon haline getirilir. Web tasarım kriterlerimiz ise;
Profesyonel web tasarımı, en az 5 yıl kullanabilirsiniz...

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilecek kesitler özenle seçildiğinden, istenildiği taktirde bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor. Genel görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.
% 99,9 arama motorları alt yapısına uygun, özellikle GOOGLE...

Önce kendi sitemizi yaptık. ''web tasarımı'' kelimesi bizim için en önemli anahtar kelimemizdir. Domain adımızın içerisinde web tasarımı kelimesi geçmemesine rağmen ilk sayfada bulunuyoruz. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise içerisinde bulunduğumuz sektör SEO adı altında çalışmalarını yapıyor. Yani en zor kelime bizim kelimemizdir. Genellikle ilk üç sıra içerisindeyiz. Evet, kendi web sitemizi üst sıralarda çıkarabiliyorsak, neden sizin sitenizi de Google da üst sıralara taşımayalım. Oluşturduğumuz web tasarımlarının; görsel estetiği ve hızı ile birlikte Google un bilinen tüm kriterlerine uygun bir şekilde yapıyoruz. Genel anlamda google söylediği 270 tane sıralama kriteri mevcuttur. Var sayalım ki bu kriterlerden 50 tanesi biliniyor.

Eva Designed yazılım departmanı olarak bilinen tüm kriterleri doğru bir şekilde uyguluyoruz. Google un sevmediği hiçbir şeyi yapmadan, sahte linkler almadan, sahte trafik yaratmadan, değişik hileli yollara başvurmadan, sadece arama motorlarının istediklerini en iyi şekilde analiz edip uygulamasını yapabiliyoruz. Sadece ata Designed' da bulunan farklı çözümler ile birçok kurumsal müşterimizin gerek yurt içi arama motorlarında gerekse de yurt dışı arama motorlarında çok iyi konumlarda yer almasını sağladık. Sadece alt yapıyı arama motorlarına göre yapmakla kalmıyoruz, SEO kavramını müşterilerimize öğretiyoruz. Böylece ne yaptığımızı ve ne yapılacağını tüm müşterilerimiz biliyor. Hiçbir konuda hiçbir müşterimize vaad vermedik vermeyiz. Ne yaptığımız Google da görünüyor. Neden %99,9? her zaman Google un bilinen kriterlerinde bizimde bilmediğimiz bir kriter vardır düşüncesi ile hareket edip her zaman araştırma yaptığımız için %99,9 oranı doğru orandır.
Son derece hızlı, teknolojinin en üst sınırlarında...

Web tasarımı projesini oluştururken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerdendir. Özellikle Google un hız konusuna ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Gerek tasarımın yapım aşamasın, gerekse de projelendirme aşamasında, tüm ekip arkadaşlarımızın dikkate aldığı en önemli unsurlardan birisidir. Özellikle sunucularım en kaliteli sunucular olması, bant genişliğimizin sınırsız olması yazılım kalitesi ile birleşince ortaya teknolojinin izin verdiği maksimum bir hız çıkıyor. Yazılım departmanı hiçbir şekilde hazır kod kullanmamaktadır. Dolayısı ile yazılan tüm modüller maksimum hız performansı elde etmek için yazılmaktadır. Bunlara ek olarak maksimum hız ve güvenlik için kullanılan UBUNTU işletim sistemi ile birlikte diğer ayrıntıların bir araya gelmesi ile en iyisini elde etmek bizim için çok kolay. Son derece hızlı bir web tasarımının vazgeçilmez iki önemli değeri vardır. Birinci değeri; kullanıcıların web tasarımını sıkılmadan çok hızlı bir şekilde gezmeleridir. Bu durum karşısında rakip web siteleri ayrılma noktasına girdiğinizi düşünüyoruz. Günümüzde hız kalite ve akılda kalıcı demektir. Eğer hızlı bir siteniz var ise siz de günümüzün kalite standartlarına sahipsiniz demektir. Tüm kurumlar için vazgeçilmez olan arama motorlarında bulunabilirlilik özelliğinin en önemli kriterlerinin başında hız yer alıyor. Çok basit düşünürsek; her arama motoru botları geldiği zaman web sitenizi hızı sayesinde çok rahat bir indeksleme yapacaktır. Bu durum karşısında arama motorları web sitenize artı bir değer ile puanlama verecektir. Artı puanlamalar anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almanızı sağlar. ata Designed oluşturduğu web projelerinde; modüler tasarım, son derece temiz kod yazımını her zaman çok önemsemiştir.
Hiçbir şey vaat etmiyoruz, sadece söylediklerimizi yapıyoruz...

Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz.... Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir. Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz. Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

Tabi ki bunu yaparken tüm kriterleri olması gerektiği gibi profesyonelce uyguluyoruz. Rekabetin son derece üst düzeyde olduğu ülkemizde birçok firma Google tabanlı web tasarımı adı altında müşterilerine yanlış bilgi verdiğini gözlemliyoruz. Bırakın google kriterlerinin yerine getirilmesi, yapılanların da baştan sona hatalı olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Sadece biz miyiz bu kriterleri doğru bir şekilde uygulayan şirket sorusunu kendimize sorduk. Catabımız gayet netti " Hayır tabiki de ". İnanıyoruz ki çok az sayıda olan web tasarımı şirketleri bu konuya hassasiyetle yaklaşıyor. Yaptığı işi ciddiye alıp doğru bilgilere haiz inanın 10 tane şirket bulamazsınız.
Bir web tasarımı şirketinden beklenen kaliteli hizmet nedir?

Varsayalım ki güzel bir web tasarımı yaptırdınız. Maalesef bununla da bitmiyor ki. Aslında Google daki durumunuz da sizi tatmin ediyor. Ama yine de eksik bir şeyler var. Eksik olan sonraki ihtiyaçlar, bilmeniz gerekenler, anlık değil kalıcı çözümler. Kaliteli hizmet; web hizmetlerini aldığınız şirketi aradığınızda probleminizi çözecek yetkiliye ulaşmanızla kaliteli hizmet süreci başlamış olur. Yetkili kişinin istediğinizi algılayıp problemi çözecek yetkiliye ulaştırma hızı kaliteyi artıran ilk önemli unsurdur. Kurumunuz için en iyi web projesini; son derece bilgili, tecrübeli ve neşeli insanların oluşturdukları grup çalışmasından alabilirsiniz. EvaDesigned ailesi olarak her zaman en iyi ve en güzelini oluşturmaya çalışan kadromuz ile ''Kurumsal İnternet Danışmanınız '' olmaya talibiz. Araştırmacı ve iş dünyasının akışını bilen halkla ilişkiler uzmanı tarafından başlanan proje, görsel tasarım uzmanı ile yolunu belirler. Ortaya çıkan proje tüm beklentilerinizin üzerine çıkmış oluruz. İyi bir web tasarımının arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Bilinen kriterlerin doğru bir şekilde uygulanması ile ortaya çıkan başarıyı, yaptığımız işlerden çok rahat görebilirsiniz. Özellikle arama motorlarının devi olan Google un alt yapısına verdiğimiz önem ve güncel gelişmeleri ile her zaman olabileceğin en iyisini yakalamayı başarıyoruz. Web tasarımını tamamlayan yazılım departmanımızın işleri, kıyaslanamayacak kadar mükemmel kalitededir. Gerek hız açısından, gerekse de güvenlik açısından açık ara üstün kalitesi; Eva Designed'yı diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliklerdendir. Her bir noktası son derece kaliteli ve güzel yapılan bir projenin yayına atılması ile başlayan süreç, sürekli destek alabileceğiniz halkla ilişkiler departmanımız ile çalıştığımız sürece datam eder…


Tüm tarayıcılar ile uyumluluk

İnanılmaz bir hızla büyüyen teknoloji dünyası beraberinde birçok bilişim devinin tarayıcı geliştirmesine neden olmuştur. Genişleyen tarayıcı çeşitliliği en çok web tasarımı sektörünün işini zorlaştırmıştır. Kriterleri ne kadar da birbirine yakın olsa birçok ayrıştıkları özellikleri mevcuttur. Profesyonel web tasarımı denildiği zaman tüm tarayıcılarda problemsiz çalışması gerekmektedir. Bu durum web tasarım yaparken çok daha fazla ayrıntı ve dikkat gerektirir oldu. Tüm tarayıcılarda web tasarımının hiçbir şekilde bozulmadan yapılması konusunda son derece dikkatli çalışıyoruz. Web tasarımının problemsiz yayın hayatına başlaması ile ilerleyen zaman diliminde oluşabilecek aksaklıklar şirketimizin garantisi kapsamında bulunmaktadır. Eva Designed tüm web tasarımı projelerinde, Explorer 7 ve üzeri versiyonlarında, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari gibi dünyada en çok kullanılan tarayıcılara uyumludur.


Responsive web tasarımı

Responsive web tasarımı tüm tarayıcılara ve cihazlara uyumlu bir web tasarımı anlamına gelir. Günümüzde son derece kullanılan bu özelliğin temeli 5 yıl kadar önceye dayanıyor. Son yıllarda akıllı mobil telefonları üst sınırlara yaklaşması ile son derece aranılan popüler bir özellik olmuştur.

Responsive web tasarımı özelliği web sitesini tüm tarayıcılarda problemsiz çalıştırır. Responsive web tasarımında site içerisindeki yazı ve resim gibi dokümantasyonları ekran genişliğine göre yeniden şekillendirerek ekrana % 100 oturmasını sağlar. En çok desktop, mobil ve tablet olarak 3 değişik versiyonda uygulanır.

Web tasarımı projesinin mobil cihazlarda gezintisi son derece zordur. Linkler son derece küçük olduğu için görünmeyebilir veya tıklanması hemen hemen imkansız bir hale dönüştürülebilir. Responsive tasarımlarda ise; bu son derece kolay bir şekil alır. Responsive tasarımlarda linkler genellikle liste şeklinde olup, ürünler daha basit gösterime sahiptir. İnternette gezinme istatistiklerinde ise; responsive in ne kadar önemli olduğu daha net görülüyor. Her 3 kullancıdan birisi mobil cihazlardan internete giriyor.

Daha da önemlisi başta google olmak üzere tüm arama motorları responsive sitelere sıralamalarda öncelik tanıyacaktır.

Web projeleriniz Eva Designed ile güvenli ellerde...
Bizi müşterilerimize sorabilirsiniz!

Eva Designed kurulduğu günden günümüze müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Bunu bir şirket web sayfasında belirtir veya söz ile ifade eder. Fakat çok az şirket önemser ve bu konuda işinin gereğini yapar. Hemen her kurum sürekli çalışacağı kurumları seçerken bu hataya birçok kez düşmüştür. Bunu müşterilerimizle kurduğumuz iletişimlerden net olarak duyuyoruz.

Eva Designed olarak bunu sadece ifade etmekle kalmıyoruz. Köklü kadromuz ile her müşterimizi çok iyi tanıyor, ne istediğini çok iyi anlıyor ve müşterimizin isteklerini maksimum düzeyde karşılıyoruz. Sahip olduğumuz 2,000 den fazla müşterilerimizden memnuniyetini bizlere yazılı olarak belgeleyen müşterilerimizi aynı zamanda arayabilir, bizim hakkımızda müşterilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Web tasarımı sektöründe işimizi layıkı ile yaptığımıza inanıyor her geçen gün bilgimize bilgi katıyoruz.

Duyurular

"Bizlere 0533 947 49 79 Nolu Telefonumuzdan, 0533 947 49 79 Nolu Whatsapp Hattımızdan, facebook.com/internetsitesi Facebook Sayfamızdan, instagram.com/internetsitesitasarimi İnstagram Sayfamızdan, kayit@evadesigned.com Mail Adresimizden Ulaşabilirsiniz"
EVA DESİGNED MÜŞTERİ HİZMETLERİ

"Bizlere 0533 947 49 79 Nolu Telefonumuzdan, 0533 947 49 79 Nolu Whatsapp Hattımızdan, facebook.com/internetsitesi Facebook Sayfamızdan, instagram.com/internetsitesitasarimi İnstagram Sayfamızdan, kayit@evadesigned.com Mail Adresimizden Ulaşabilirsiniz"
EVA DESİGNED MÜŞTERİ HİZMETLERİ

"Bizlere 0533 947 49 79 Nolu Telefonumuzdan, 0533 947 49 79 Nolu Whatsapp Hattımızdan, facebook.com/internetsitesi Facebook Sayfamızdan, instagram.com/internetsitesitasarimi İnstagram Sayfamızdan, kayit@evadesigned.com Mail Adresimizden Ulaşabilirsiniz"
EVA DESİGNED MÜŞTERİ HİZMETLERİ

"Bizlere 0533 947 49 79 Nolu Telefonumuzdan, 0533 947 49 79 Nolu Whatsapp Hattımızdan, facebook.com/internetsitesi Facebook Sayfamızdan, instagram.com/internetsitesitasarimi İnstagram Sayfamızdan, kayit@evadesigned.com Mail Adresimizden Ulaşabilirsiniz"
EVA DESİGNED MÜŞTERİ HİZMETLERİ